Login

Projekt Děti do bruslí 2018

02.09. 2018
Projekt Děti do bruslí 2018
Cílem projektu „Děti do bruslí“ je poskytnout dětem (chlapcům i dívkám) předškolního věku a žákům I. stupně základních škol nabídku na výuku a získání základů správného bruslení ve formě kurzů. Jednotlivé kurzy probíhají a budou probíhat pro ZŠ v podobě 5-ti hodinových lekcí na ledové ploše Zimního stadionu v Moravských Budějovicích pod vedením kvalifikovaných trenérů. Každému z účastníků kurzu bude předán pamětní certifikát dokladující jeho úspěšné absolvování. Vzhledem ke stále se zhoršujícím klimatickým podmínkám je a zřejmě do budoucna bude pro řadu dětí absolvování podobných kurzů jedinou možností naučit se správným základům bruslení, které mohou rovněž v široké míře využít při jízdě na stále populárnějších in-line bruslích. Organizátorem kurzů bruslení s názvem „Děti do bruslí“ je stejnojmenný zapsaný spolek Děti do bruslí z.s. (odkaz na internet., www.detidobrusli.cz), který zastupuje bývalý extraligový hokejista p. Zdeněk Ondřej (mj. HC Pardubice, HC Bílí Tygři Liberec, HC Piráti Chomutov aj.), a který má bohaté zkušenosti s vedením obdobných kurzů z ČR a zahraničí.

Vážení rodiče, rádi podpoříme každou aktivitu, která děti rozhýbe a naučí dovednost, kterou zcela jistě celý život nezapomenou. Vzhledem k tomu, že v loňském roce byl o tuto akci velký zájem s dobrými ohlasy z řad žáků i rodičů, jsme se rozhodli i nadále výuku bruslení spolu s  Městem Jemnice podporovat i finančně. Náklady na výuku jsou s ohledem na pronájem ledu, dopravu a kurzovné nemalé - přibližně 950 Kč na žáka (dle počtu přihlášených). Sdružení rodičů a přátel základní školy a Město Jemnice uhradí veškeré náklady na dopravu a pronájem ledu. Rodiče tak zaplatí za žáka jen 350 Kč za pětihodinový kurz.

Vzhledem k tomu, že kurz začíná již 21. 9. a my musíme zajistit dle počtu přihlášených autobusovou dopravu, prosíme o přihlášky na návratce do 14. 9.

Příspěvek na kurz ve výši 350 Kč je nutné uhradit nejpozději do 20. 10. 2018 třídní učitelce (můžetepřinést i na třídní schůzku 17. 9.)

DŮLEŽITÉ: registrace pro pojištění na stránkách DDB www.detidobrusli.cz (registrují rodiče!!!!!!, bez registrace nemůže být dítě pojištěno!!!!)

Předpokládané termíny pro žáky 2. tříd:             21.9., 5.10., 12.10., 19.10., 26.10. 2018

Předpokládané termíny pro žáky 1. tříd:             2.11., 9.11., 16.11., 23.11., 30.11. 2018

Děti přijdou do školy v normálním školním čase, potom je pedagogický dozor odvede k autobusu, odjezd a příjezd bude ke škole (předpokládaný příjezd kolem 11,30- 12,00). Žáci, kteří se nezúčastní kurzu, mají normální výuku.

Děti budou mít v batohu vhodné sportovní oblečení (lehké, funkční, nepromokavé, oteplovačky a prstové rukavice), helmu (hokejovou, lyžařskou), tkaničkové brusle (kanady) musí být vloženy do vhodného obalu, pití, svačinu.

Další informace najdete na www.detidobruslí.cz 

Najdete zde i e-shop - kde si můžete vybrat brusle na míru, které vám připraví na 1. kurz bruslení včetně nabroušení.

Ostatní informace najdete na přiloženém papíru, který je nutné vyplnit a odevzdat třídnímu učiteli do 14.9.

 

……………………………………………………………………………………………………………………………

Návratka do školy /vraťte nejpozději do 14. 9. 2018                 čitelně označte dané možnosti:

Stvrzují tímto, že moje dcera/můj syn__________________________________________třída_________

                          (jméno a příjmení žáka/žákyně)

SE             ZÚČASTNÍ* - NEZÚČASTNÍ*  (vámi zvolenou variantu zakroužkujte, ostatní škrtněte)

projektu „DĚTI DO BRUSLÍ“

                       ……………………….

                            podpis zákonného zástupce

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Facebook ZŠ v Jemnici

obrázek
Nejaktuálnější informace naleznete na našem facebookovém profilu.

Časopis Jemňáček

obrázek
Přečtěte si aktuální, již dvacáté osmé vydání našeho školního časopisu.

Videa ZŠ v Jemnici

obrázek
Aktuální videa Základní školy v Jemnici


Základní škola v Jemnici, p.o., nám. Svobody 88, 675 31 Jemnice
Tel: 568450264, Fax: 568450009, e-mail: hirt.z@zsjemnice.cz

Školní družina
Facebook
Kontakty Jemnice
Jídelna ZŠ Jemnice
Home Základní škola Jemnice
Město Jemnice
HOME ZŠ JEMNICE

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy